DOGOUŠ.cz - Desiré

Eurodogshow Budapest 4. 10. 2008

jak jsme se zúčastnili evropské výstavy. :)

Na této výstavě jsme dostali známku Velmi Dobrá ? VD (bez pořadí), že nemáme žádný hrudník a ještě se paní Le Mare nelíbilo hodně otevřené oko. Jinak Dizzča byla celý den taková divná, asi ta cesta na ni byla moc dlouhá, takže jsme spokojení. :) Jinak organizace výstavy tragédie, fakt hrůza. Organizátoři takřka neuměli světové jazyky, kruhy se hledaly, začalo se pozdě, pak se doží kruh ještě přesouval, takže děs.

Taky jsme hodně zklamaní, že jsme nedostali žádný posudek, jen to co nám řekla rozhodčí v kruhu, což byli asi 3 věty (to, že nemá žádný hrudník a otevřené oko a jinak že je pěkná)? :-(

Ale Ondra říkal, že publiku se Dizzinka líbila, že když jsme přišli do kruhu, tak si ji vyhledávali v katalogu a obdivně četli její jméno a že se jim líbil Dizzčin výraz, což nás samozřejmě těší mnohem víc než to ?nic? co jsme se dozvěděli v kruhu. ;)

Taky máme zájemce na štěňátko. :-D Jsme odcházeli k autu a zastavil nás pán, že je nádherná a kolik tak stojí štěňátko. Tak jsme mu řekli, kolik že je taková cena německé dogy. A on že ne jako obecně, ale kdy bude mít Dizzinka štěňátka a kolik bude stát. Takže tady tyhle věci okolo nás moc potěšily, jinak do Maďarska na výstavu asi už nikdy. ;)

A tady pár fotek:

dizzy-eurodogshow2008-rozhodci

Tady jsme s paničkou a s britskou paní rozhodčí Le Mare. :)

dizzy-eurodogshow2008-postoj

Tady v postoji. :)

dizzy-eurodogshow2008-postoj2

Tady v postoji jinak. :)

dizzy-eurodogshow2008-postoj3

Tady v postoji zase jinak. :) Tak příště zase ahoj.

««« Předchozí text: Dizzy na Obřanské stráni s Týnečkou Následující text: Podzimní zkoušky v Josefově »»»

Zúzi | 5. 10. 2008 Ne 16.19 | Výstavy | trvalý odkaz | tisk | 611x