DOGOUŠ.cz - Desiré

Qeira u nás doma 12. - 14. 6. 2009

aneb ?víkendová doga? a jak jsme měli na víkend půjčenou modrou doginku Paris Qeiru Cevelob. ;)

Kamarádka Verča s přítelem Ondrou byli na víkend pozvaní na svatbu na Křivoklát, kam bohužel nesměli hafani a tak jsme využili příležitosti vyzkoušet si, jaké to je, se dvouma dogama v bytě. :)

dizzy-spolu-q0609

Naše společné foto z Josefova, díky Ali. :)

V pátek odpoledne jsem si vyzvedla Qeiruli a šly jsme do parku za barák, kde jsme se setkaly s mámou a Dizzčou. ;) Holky se znají, takže ?seznamování? proběhlo v klidu a pohodě, a protože pršelo, tak jsem s holkama vyrazila domů. Doma bylo všechno v klidu. Qeira pila i Dizzče z misky a v pohodě. Žrádlo teda dostávaly pro jistotu každá odděleně, ale i tak probíhalo vše bez problémů. ;) Jediné mínus bylo v tom, že když si holky hrály, tak hrozně dupaly. :-D Qeirule za námi pořád chodila, je to takový malý ?ocásek?. :) A jinak si holky pěkně hrály a okusovaly se. ;)

dizzy-domahra-q0609

Kdo si hraje, nezlobí. ;)

Venku chodila Dizzinka s Qeiřinou ohlávkou a Q na dlouhém vodítku, aby se mohly okusovat a hrát si. :) Jinak v přírodě chodily obě na volno.

dizzy-venku-q0609

Tady jsme venku s kamarádem Fredem. :)

První noc nebyla nic moc, Qeira se pořád cpala do postele, protože doma může, ale druhou už to bylo dobrý a holky spolu spinkaly v ležení u naší postele. ;)

dizzy-stul-q0609

Umíme být i hodné. :)

V sobotu jsme chtěli jít na náš cvičák, ale protože se tam konaly závody agility, tak jsme se rozhodli jet do Josefova. :) Tam to bylo super, Ondra cvičil s Qeirůtkem a moc jim to oboum šlo!

dizzy-cviceni-q0609

Cvičíme a jde nám to! :)

Dizzča si vyzkoušela nácvik revírů a taky jí to nádherně šlo, na táboře v tom určitě budeme pokračovat, tohle má Dizzča v krvi a jde jí to. :)

dizzy-reviry-q0609

Revírujeme. :)

Po cvičení jsme se šli projít s Evčou a Argentíkem a Chieetou a s Olgou a Jaromírem s Cecilkou, což bylo taky fajn, díky. ;) Odjížděli jsme kolem 14. hodiny po fajn pokecu s Jožkou a Jožkou (:-D) a zbytek odpoledne jsme odpočívali. ;)

dizzy-smecka-q0609

Procházka byla supeeeer, všichni jsme se vyblbli, zleva já, Cecily Quincy Etc. a Qeira s Argentem di Legindi! ;)

dizzy-saska-q0609

Téma: Doga a dítě aneb Qeira a Saška. ;)

Večer se holky nadlábly (Q snědla celou misku!) a zalezly brzo chrnět, stejně jako my. :)

dizzy-siesta-q0609

Odpočinek je taky důležitý. ;) Hádejte, kde je Dizzča? :-D

V nedělu jsme po obědě vyrazili na Obřanskou stráň, kde se holky hezky vylítaly a na závěr si i zaplavaly ve Svitavě. Dokonce i Dizzinka si poplavala pro klacíček, z čehož máme velikou radost. :) Snad ji na táboře v Josefově rozplaveme. ;)

dizzy-svitava-q0609

Hlavně nenápadně shodit Dizzču do vody? :-D

Jinak lidi na sídlišti opět, buď vyděšené pohledy a hrůza v očích a nebo obdivné pohledy a úsměvy. Nejvíc se dvě dogy líbily našim venčícím známým a kamarádům, kteří byli unešení z Qeiřiny modré barvy. :) Dizzinka jakoby tušila, se vždycky k nim začala lísat a všichni ji hned začali utěšovat, že je ?jejich? kamarádka ona a ne Q. :-D Holky si to, myslím, taky užily, takže spokojenost na všech frontách. :)

dizzy-zuzi-q0609

A společné foto všech holek. ;)

Takže shrnutí: Dvě dogy do bytu se dají, nejlíp se utahají výcvikem spojeným s procházkou a je fakt, že když Q odjela, tak je tu takový najednou nezvyklý klid a něco tu chybí. ;)

Všichni nám říkají, že nám dvě dogy sluší, tak uvidíme a časem se asi o to štěňátko rozrosteme. :) Bylo to moc fajn, díky Veru a Ondro za půjčení Q. ;)

Na více fotek se můžete podívat v naší fotogalerii Qeira u nás.

««« Předchozí text: MVP Nitra 7. 6. 2009 Následující text: MVP Kraków 27. 6. 2009 »»»

Zúzi | 14. 6. 2009 Ne 20.03 | Život s dogou | trvalý odkaz | tisk | 649x