DOGOUŠ.cz - Desiré

MVP Kraków 27. 6. 2009

Dizzinka získala ve velké konkurenci v Polsku v mezitřídě výbornou známku V2 a byla nejhezčí fenou v rázu černá-skvrnitá, protože vyhrála kupírovaná fena z rázu černá do modrých. ;)

Polský Kraków je relativně blízko od naší babičky, kterou máme za Havířovem a tak jsme se rozhodli zkusit štěstí v Polsku. :)

Dizzinka se v sobotu krásně předvedla a v mezitřídě jsme vybojovali nádherné 2. místo, tedy V2, v konkurenci 4 černých fen. V Polsku chodí barevné rázy spolu, takže černé (i černé do modrých) a skvrnité spolu, žluté a žíhané taky spolu. ;) V mezitřídě s námi byly další 3 černé fenky: Bimota Maly Smok, Kelpie Mysliwi Wodana a Michelle Ma Belle Balao. Vyhrála poslední jmenovaná, kupírovaná fenka, která byla černá do modrých. Takže Dizzinka byla nejkrásnější fena v rázu černá-skvrnitá!!! ;) Máme velikou radost! :)

dizzy-postoj-krakow0609

Dizzinka v Krakově. ;)

dizzy-beh-krakow0609

Dizzinka v běhu. :)

dizzy-postoj2-krakow0609

Dizzinka byla V2 v mezitřídě. ;)

Posuzoval nás izraelský pan rozdhočí Yochai Barak a posudek nám dal takovýto:

Doskonały typ, silna dziewczynka, dosk. kośći kątowanie, b. ładna głowa, dobra linia grzbietowa, z przodu łapy uciekają na boki, dosk. ruch i dobry charakter.

Přeloženo do češtiny (za přečtení a přeložení moc děkujeme Agnieszce Rozmus!):

Výborný typ, silná fena, vyborná kostra a úhlení, výborná pěkná hlava, dobrá hřbetní linie, ze předu tlapy utíkají do boku, vyborný pohyb a dobrá povaha.

Počasí nebylo nic moc, takže procházku Krakovem jsme nechali na jindy a jeli zase zpátky k babičce. Cestou (Inwald) jsme narazili na něco jako muzeum miniatur slavných staveb, takže se tam někdy o prázdninách určitě ještě podíváme. ;)

V neděli dopoledne jsme se prošli kolem Žermanické přehrady, z čehož měla Dizzča velkou radost. :) Po obědě začalo silně pršet a tak jsme se rozhodli vyrazit trochu dřív směr Ostrava, kde jsme si vyzvedávali naše první papírové morčátko nádhernou tříbarevnou samičku se saténovým genem jménem Jezinka Otesánek. ;) A taky Verče od Qeiry ségry Jasnou princeznu a Janett Jackson. :)

jezinka-krakow

Jezinka Otesánek. ;)

jezinka-krakow2

Jezinka Otesánek z druhé strany. ;)

jezinka-aja-krakow

Jezinka a Ája. ;)

Takže výprava do Polska byla úspěšná a už se těšíme na příští výstavní tažení, které bude nejspíš do Šiklova mlýna do těžké konkurence na naši a EUDDC klubovku. ;)

««« Předchozí text: Qeira u nás doma 12. - 14. 6. 2009 Následující text: Letní výcvikový tábor pro německé dogy Josefov 3. - 12. 7. 2009 »»»

Zúzi | 29. 6. 2009 Po 08.49 | Výstavy | trvalý odkaz | tisk | 468x