DOGOUŠ.cz - Desiré

1. setkání Silva Tarok - Josefov 29. - 30. 5. 2010

Spolu s Desiré jsme se zúčastnili srazu Silva Taroků u Jožky v Josefově, kde se sešlo spousta odchovanců této chovatelské stanice a její kamarádi. ;)

Byl to moc prima víkend, kde se sešlo 25 dogoušů ve všech barevných rázech žlutá, žíhaná, modrá, černá, skrvnitá i porcelánový tygr. Ze všech dogoušů bylo 10 odchovanců Silva Tarok (Herakles, Gucci, Galaxy, Galactica, Gilbert, Gérard, Fortüna, Cathy, Bisanté a naše Desiré Silva Tarok). ;)

dizzy-dizzy-silvatarok0510

Tak vám běžím povykládat, jak to bylo na srazu Silva Tarokáčů supeeeeer! :-D

dizzy-hg-silvatarok0510

Zleva Herakles a Galaxy, já ? Desiré a Gérard s Gilbertem :)

dizzy-g-f-c-silvatarok0510

Galaxy, Cathy v popředí s porcelánkem Guccim, vzadu ?babička? Ivča s Fortünou a páníčkem a v pravém rohu je kousek Heraklese. :-D

dizzy-galactica-silvatarok0510

Galactica si přede mnou hlídá botu, ale mně se taky líbila? :-D

Cvičilo se, povídalo se, opékalo prasátko, pilo, jedlo a tancovalo a bylo to moc fajn setkání! ;) Potkali jsme zase spoustu zajímavých lidiček a jsme moc rádi, že jsme se mohli zúčastnit, i když nám samozřejmě Dizzča překazila plány na celý víkend a zůstali jsme jen v sobotu a po vynikajícím prasátku jeli domů, aby se naše madam mohla věnovat svým ženským záležitostem? :)

dizzy-prase-silvatarok0510

A takhle pěkně se opíkalo prasátko. Byla to veliká ňamka! ;)

Na další fotečky se můžete podívat na webu našich chovatelů z CHS Silva Tarok a taky na naší fotogalerii na rajčeti ve fotoalbu Sraz Silva Tarok.

««« Předchozí text: MVP Bratislava SpringDuodanube 16. 5. 2010 Následující text: MVP Nitra 6. 6. 2010 »»»

Zúzi | 30. 5. 2010 Ne 14.16 | Život s dogou | trvalý odkaz | tisk | 918x