DOGOUŠ.cz - Desiré

MVP Bratislava Duodanube 20. a 21. 8. 2011

Dizzinka získala ve třídě šampiónů krásné ocenění V1 CAC a V2 a splnila tímto podmínky pro udělení titulu SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN KRÁSY!!!

Zúčastnili jsme se dvoudenní výstavy v Bratislavě na závodišti a doufali jsme, že se na nás usměje štěstí a my konečně dojedeme toho Granda. ;) A nakonec se opravdu podařilo.

V sobotu 20. 8. jsme ve třídě šampińů v konkurenci 2 fen (Być Moźe DUMKA NA DWA SERCA ? V2 res. CAC) získali ocenění V1 CAC a posuzoval nás slovenský pan rozhodčí Milan Bíroš.
Posudek nám dal takovýto (přeloženo do češtiny): 4 letá fena, dobrá stavba těla, dobrá hlava, pěkný pohyb.

dizzy-postoj-bratislava0811

Dizzinka na MVP Bratislava ? V1 CAC! ;)

Tímto Dizzinka splnila podmínky pro udělení titulu SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPIÓN KRÁSY!!! Máme velkou radost!

V neděli 21. 8. jsme ve stejné třídě i konkurenci získali V2 a posuzoval nás polský pan rozhodčí Jan Gajewski.
Posudek nám dal takovýto (přeloženo do češtiny): Dobré rozměry těla, pěkná hlava, mohla by bý širší přední fronta, dobré úhlení zadních nohou.

dizzy-postoj2-bratislava0811

Dizzinka na MVP Bratislava ? V2! ;)

Dizzinka tímto v podstatě uzavřela svou výstavní kapitolu. Získala titul Slovenský šampión krásy mladých, Slovenský šampion krásy a teď i Slovenský Grand šampión krásy.

To, co jsme chtěli vyjet, to nám splnila a vzhledem k tomu, že už jí letos budou 4 roky, končíme Dizzinčinu pravidelnou výstavní kariéru. Občas se na nějaké výstavě nejspíš ukážeme, ale teď už víceméně v roli diváků, výstavy již pravidelně hlásit nebudeme, leda by tam byl nějaký moc zajímavý rozhodčí, kterého ještě nemáme ve sbírce. :)

Momentálně nás čekají ještě 3 výstavy v Holandsku, kde jsme na dovolené a na které se moc těšíme a vypadá to, že jsou na dlouhou dobu i poslední. ;) Děkujeme konkurentkám z kruhů a bylo nám ctí se s vámi potkávat. :)

Více fotek z výstav najdete na dogouším rajčeti ve fotogalerii MVP Bratislava 20. ? 21. 8. 2011.

««« Předchozí text: Letní výcvikový tábor Josefov 5. 8. - 14. 8. 2011 Následující text: Dizzinka na dovolené v Holandsku a na klubové, národní a Evropské výstavě psů »»»

Zúzi | 21. 8. 2011 Ne 21.30 | Výstavy | trvalý odkaz | tisk | 605x