DOGOUŠ.cz - Desiré

MVP Praha 23. 3. 2008

Aneb pražské výstavní úspěchy. Když už si někdo pořídí tak pěkného psa, tak je škoda ho světu neukázat. My jsme se rozhodli, že se s Dizzinkou zúčastníme výstavy v Praze. Ta se konala 23. 3. 2008 (ano, přesně PĚT měsíců od narození). Odnesli jsme si tu lepší ze dvou známek: VN1 ? baby.

Naše cesta na výstaviště proběhla vcelku pokojně. Již ve čtvrtek jsme se přepravili za mou rodinou na sever Čech, kde jsme pobyli až do dnešního dne. Časně ráno jsme vstali a vyrazili směr Most, Lovosice, Praha? Dorazili jsme mezi prvními (ač se to v 7:40 zdá zvláštní, tak ano, BYLI jsme mezi prvními). Samozřejmě jsem se koukal na sobotní rozestavení kruhů, tak jsem nás zavedl do úplně jiné haly. Tam samozřejmě čísla nesouhlasila :) Tak jsem se podíval znovu a zjistil, že máme být na druhé straně areálu? Pěkný začátek :) Jo a to jsem ještě neřekl, do čeho jsem šlápl hned, jak jsem vylezl z auta? Prý pro štěstí :-D

Jen co jsme našli kruh, tak Zúzi dooběhla náležitosti a bylo vše připraveno na výstavu. Naše číslo bylo 2291 :) Kdyby někdo z vás potřeboval vědět :) Jakmile jsme došli na řadu, začlo to hlavní. Zalezli jsme do kruhu. Pan doktor Štourač přistoupil k naší krasavici a pozdravil jí tak, že jí dal před čumák ruku. Ta toho hned využila a začala ho packovat :-D Nejdřív jedna packa, pak druhá? No a pak nešetřila a dala dokonce obě dvě. Pan doktor se smál :) Jen dobře. Po vyběhnutí se mi madam zahryzla do vodítka, načež dostala náležitě sprdnuto. Rozhodla se, že mi to pak vynahradí tím, jak se nádherně bude napařovat. A jak dopadla? Posuzoval pan MVDr. Milan Štourač. Zde je posudek:

Pětiměsíční dobře se vyvíjející černá fena s bílými znaky, úzká dlouhá hlava, dobře nasazený elegantní krk, správně se formující hřbet i záď, dobře se utvářející dostatečně hluboký prostorný hrudník, vzhledem k věku velmi dobré postavení obou párů končetin, výborná mechanika pohybu.

dizzy-postoj-mvp-praha-23?03?08

Takhle pěkně jsem stála v kruhu :)

dizzy-postoj2-mvp-praha-23?03?08

Byla jsem hodná a páníčci ze mě mají velikou radost! ;)

Abych pravdu řekl, počítal jsem s hodnocením stylu: Pes si na place dělá co chce a páníček za ním vypadá jak hadr na holi? Byl jsem tedy s hodnocením spokojen.

Taky jsme něco málo nakoupili: nové přepínací vodítko (černé je vidět někde ve fotoalbu :) ), dvě sloní karabiny pro všechny případy a stříhátko na drápky od KW, které nám doporučila Hanka od Iraterů, tak doufáme, že s tím budeme umět. ;) A samozřejmě pytel uší pro naši malou velmi nadějnou princeznu. :-D Jsme moc šťastní, Dizzince se s Ondrou první výstava opravdu povedla a vedli si náramně dobře! :)

dizzy-ondra-mvp-praha-23?03?08

Dva šťastní vystavovatelé odpočívají po předvedení? ;)

Tady se můžete podívat na fotky z MVP Praha 23. 3. 2008.

A tady jsou odkazy na videa ? Jak se Desiré učíme vystavovat v kruhu s Bentley a Jak si hraje Desiré, Bentley a Etoscha. :)

A taky bychom rádi poděkovali Alče a ostatním za fotky z kruhu a vůbec z výstavy a v ne poslední řadě také Olze a Jaromírovi za pomoc a rady co se týče vystavování a věcí okolo. Moc děkujeme! :)

««« Předchozí text: Cvičení v Josefově Následující text: Na Bílé hoře »»»

Ondra | 23. 3. 2008 Ne 17.10 | Výstavy | trvalý odkaz | tisk | 853x